Check In
Check out
Rooms
Guest
Powered by

Mirësevini në

Illyrian Boutique & Hotel

Të vendosur në Sarandë, Illyrian Boutique Hotel përmban një bar, një zonë private plazhi dhe tarracë. Gjithashtu tek ne do të gjeni dhe një restorant, recepsion 24 orë dhe shërbim në dhomë, së bashku me WiFi në të gjithë zonën e hotelit.

Dhomë Dopio Deluxe

Me Ballkon

Kjo dhomë Dopio Deluxe përmban një ballkon dhe ajër të kondicionuar. Është e pajisur me një krevat dopio extra-large.

Dhomë Dopio Deluxe

Me Ballkon

Kjo dhomë Dopio Deluxe përmban një ballkon dhe ajër të kondicionuar. Është e pajisur me një krevat dopio extra-large.

Restorant Epidamn

Prodhimet e vendit janë të paraqitura në një kuzhinë që ka rrënjët e saj në traditë, por e përgatitur të eksperimentojë tendencat dhe modelet e reja. Afërsia me detin bën të mundur që të gjitha gatimet me bazë frutat e detit të jenë të freskëta.

Rooftop

Cocktails & Dreams

Rooftop

Cocktails & Dreams