Dhomë Dopio Deluxe

Me Ballkon

Kjo dhomë Deluxe Dopio përmban një ballkon, zonë qëndrimi dhe ajër të kondicionuar. Dhoma Deluxe Dopio përmban një krevat dopio extra-large.

Tarracë
Plazh
TV
Minibar
AC
Tharëse